Jdi na obsah Jdi na menu
 


<bgsound src="/file/3/moje_hudba.mp3" loop="infinite">

U. C. WRAP

U. C. WRAP

 

Při dietách a hubnoucích terapiích hubne tělo nerovnoměrně i na partiích kde nechceme.

 

U u.c.wrapu umožňuje tvarování postavy tam, kde je to žádoucí. Zeštíhluje pas, tvarují se oblé boky, zpevňuje zadeček, zeštíhluje stehna, napomáhá odstraňování dvojité brady. Pokožka obličeje je po aplikace je pevná a prozářená.

 

Pomocí, elastických obinadel namočených v roztoku z přírodních minerálů a mořského bahna se z tukových buněk vytlačují toxické látky, které jsou uloženy i v tekutinách mezi tukovými buňkami a zabraňují elastinu zpevňovat pokožku. Při hubnutí se tukové buňky zmenší, tím se uvolní toxické částice, které se mísí s tekutinou kolem tukových buněk. Pokud jsou ledviny (bolesti hlavy, otoky), játra (žlučník, mrzutost), kůže (suchost pokožky, svědění), přetíženy toxiny, reaguje tělo tím, že přebytečné toxické látky jsou vyslány do tekutin mezi tukovými buňkami. Člověk se této tekutiny nemůže zbavit dietou, saunou ani sportováním.

 

Z testů se prokázalo, že tato tekutina je 34-69% jedovatá. Tuková buňka je jako houba, nasákne. To je základ pro celulitidu. Celá celulitická tkáň s jejími tukovými buňkami přeplněná vodou se chová velmi agresivně k okolní tkáni, ničí kolagen a elastin. Tím ztrácí kůže elasticitu a plasticitu. Souběžně vznikne zpomalující efekt na cirkulaci krve a lymfatický oběh. Vylučování škodlivých a jedovatých látek nefunguje normálně. Celulitida je udržována nashromážděním škodlivých látek.Kůra složená z více zábalů normalizuje práci elastinu a tím se kůže vrátí do své původní podoby.

 

"GARANTUJEME VÁM, PRVNÍ TĚLOVÝ ZÁBAL ZPEVNÍ, VYTVARUJE A ZREDUKUJE VAŠE MÍRY MINIMÁLNĚ O 15 CENTIMERŮ - JINAK TENTO ZÁBAL NEPLATÍTE."

 

Průměrný úbytek centimetrů je při prvním zábalu mezi 22 - 30 cm při prvním zábalu.
Kůra složená ze 3 zábalů dokáže docílit celkové ztráty 60 cm i více. Je to proto, že každým zábalem U.C.W. se tkáň více otevře a detoxikuje více do hloubky.

 

Cena 1 zábalu je 1.500,- Kč
Při zakoupení 3 zábalů je čtvrtý zábal ZDARMA