Jdi na obsah Jdi na menu
 


<bgsound src="/file/3/moje_hudba.mp3" loop="infinite">

Poradce DIOCHI

s mnohaletou praxí

 

Firma Diochi je velmi rychle rostoucí firma, která provádí výzkum v oblasti přírodní medicíny a regenerace těla. Spolupracuje s mnoha laboratořemi ve světě a nové poznatky jsou uváděny do praxe v podobě nových bioinformačních produktů. Kdo potřebuje zlepšit vitalitu svého těla a zdraví, vždy najde svůj produkt, který mu ji pomůže získat zpět.

 

produkty Diochi v kostce

 

INTOCEL
Postupnou regeneraci začínáme přípravkem číslo jedna, přípravkem - Intocel.
Je korunním králem celého systému s vysokým obsahem rostlinných látek.
I dokonale oslabený organizmus se velmi rychle zregeneruje. Nastává fáze stabilizace a regenerace povrchu trávicího ústrojí. Rostliny v přípravku mají stahující účinek a všude, kudy procházejí, vykonávají svoji blahodárnou ochrannou činnost. Ochranu dutiny ústní, jícnu, žaludku, tenkého a tlustého střeva.
v prodeji

 

DETOXIN
- meridián jater a žlučníku, sleziny se slinivkou a plic.

Pokračujeme číslem dva. Pomůžeme játrům zbavit se jedovatých zplodin a odstraníme většinu úložišť toxinů. Očistíme plus pól naší baterie a tělo nám začíná ožívat. Zlepšuje se zrak, naše "zraková čidla" jsou opět citlivější. Eliminuje se riziko vzniku degenerace kyčelních kloubů a šlach. Pomůže nám očistit povrch a naši pokožku.
v prodeji

 

DIOCEL
- meridián ledvin a močového měchýře, plic + lymfatický systém.

Následuje číslo tři. Doporučíme ledvinám, ať si také udělají pořádek. Pro detoxikaci organizmu jsou ledviny a jejich správná funkce nesmírně důležitým orgánem. Mají na starosti vodní a minerálové hospodářství. Známý americký jasnovidec Edgar Cayce hovořil o nezbytné souhře mezi játry a ledvinami a zdůrazňoval, že nám tato dvojice orgánů tvoří v těle jakousi baterii, kde játra tvoří plus a ledviny mínus pól.
v prodeji

 

ASTOMIN
- meridián žaludku a sleziny se slinivkou, jater a žlučníku.

Nyní číslem čtyři vyčistíme "směšovací energetický kotel" - žaludek. Hlavní funkcí žaludku je promíchání a natrávení přijaté stravy pomocí šťáv a kyseliny chlorovodíkové. Nehostinné prostředí zde zlikviduje některé druhy bakterií. Párovým orgánem našeho zpracovatele je jeho věrný pomocník - slinivka, která má v některých případech spojitost s kvalitou povrchu našich sliznic. Na tomto úklidu velmi záleží, protože odtud se ze syrové stravy odčerpá část energie pro naše tělo.
v prodeji

 

ASTOFRESH
meridián žaludku, sleziny se slinivkou a plic. Aktivátor + harmonizátor.

První pomocník pro aktivaci všech pozic.
Dokáže probrat spící orgány, žaludek, plíce, vaječníky, mozek a je aktivátorem pro spuštění. Je k dispozici Astominu, ale můžeme jej použít na každém stupni sféry, pomáhá při všech činnostech. Obsahuje fytohormony s blahodárným harmonizačním účinkem na celé tělo. Podpoří činnost žaludku, střev, hormonálního systému a řádně protáhne plíce.
v prodeji

 

BAKTEVIR
- meridián plic, tlustého střeva a sleziny

Po čísle pět přejdeme na "sací a okysličovací systém" - plíce. Díky dýchání získává člověk další část energie. Smícháním vrozené energie ledvin, získané energie ze žaludku a plic se nám začne plnit meridián trojitého zářiče a energetický systém je připraven pro další činnost. O rozvod energie se postarají naše rozvodné kabely - meridiány - energetické dráhy a transformační stanice - čakry. Těch základních je sedm. Fytolátky před spuštěním nám pomohou z celého těla vypudit zbylé odolné vetřelce.
v prodeji

 

VENISFÉR
Po prověření šesté pozice přejdeme do Sféry číslo sedm a provedeme aktivaci centrály - mozku a čerpadla - srdce. Sedmá Sféra je shodná číselně se sedmou čakrou, která nám otevírá brány dosud nepoznané. Venisfér doslova znamená přijít do vyšší sféry.
Očišťujeme řídící centrum, centrální počítač, obnovíme zastaralou kapacitu a nevyhovující paměť. Též očistíme všechny vojenské základny vojáků a dozorců, čili kostní dřeň a T obranné lymfocyty. Zde si musíme nechat obzvlášť záležet a připravit imunitní systém pro naši stálou ochranu.
v prodeji

 

GEROCEL
- meridián srdce, osrdečníku, plic, sleziny se slinivkou a tří zářičů + jednotlivé buňky a celé tělo.

Po očištění centrály přípravkem číslo sedm přejdeme na očistu jednotlivých buněk. Gerocel je velkým pomocníkem Venisféru. Gerocel je přípravkem dlouhověkosti, a aby plnil svůj úkol na jedničku, musí ochraňovat jednotlivé buňky jako matka svoje děti a dát jim to nejlepší. Každá buňka v těle je elektrárnou a pro udržení jejich chodu je nutné mít prostředí kolem nich náležitě čisté.
v prodeji

 

GEROCEL kapsle - bioenzym
Harmonizuje především meridián tří zářičů, ledvin, močového měchýře, jater, srdce, osrdečníku, řídící, početí, ústřední, sleziny, tenkého a tlustého střeva.
Gerocel kapsle - bioenzym: je bioinformační posilující doplněk stravy. Obsahuje vysoce aktivní huminové látky, bioaktivní enzymy, dimethylfumarát, kyselinu jantarovou a éterické oleje. Působí antioxidačně, brání průniku některých toxinů do těla a vychytává těžké kovy. Upravuje kolísavý tlak, funkci oslabených ledvin, špatné ukládání minerálů v těle a další vážné stavy. Podporuje dlouhověkost, ochraňuje buňky, šetří slinivku, harmonizuje energetický systém, urychluje detoxikaci a regeneraci těla. Zpomaluje stárnutí a snižuje riziko vzniku nádorů. Má antivirové účinky, ochraňuje cévní a lymfatický systém. Navrací tělu svěžest a vitalitu.
v prodeji

ANDROZIN
- meridián ledvin a močového měchýře, jangový a jinový pojivový a jangový a jinový patní + hormonální systém muže, afrodiziakum, elixír mužů.

Když dokončíme osmou pozici, přejdeme u mužů na číslo devět a u žen na číslo deset. Následující bioinformační produkty jsou tady proto, abychom měli ze života radost. Jsou to afrodiziaka a stimulancia. Jsou to Životabudiče! Oba dva nás dokonale probudí z letargie. Vrátí nám do života jiskru. Ochraňují svaly a kosti před degenerací. Obsahují fytohormony a celou řadu velmi prospěšných látek.
v prodeji

 

ESTROZIN
- meridián početí, močového měchýře, plic a žlučníku + hormonální systém ženy, afrodiziakum, elixír žen.

Když dokončíme osmou pozici, přejdeme u mužů na číslo devět a u žen na číslo deset.
Následující bioinformační produkty jsou tady proto, abychom měli ze života radost. Jsou to afrodiziaka a stimulancia. Jsou to Životabudiče!
v prodeji

 

LEVAMIN
- meridián řídící, početí, osrdečníku, jater, ledvin a žaludku + nejvyšší energetika, a super tonizátor.

Název Levamin je utvořen od slova levitace - vznášet se.
Jestli má něco sílu, tak je to právě Levamin a jedenáctá pozice. Ve Sféře patří tento tonizátor mezi nejsilnější životabudiče. Na obrázku je umístěn ve spodní části, ale skutečnou pozici má jak dole, tak i nahoře. Je spojovacím článkem vrchní a spodní pozice. Při pravidelném užívání se z vás stává energetická sopka.
v prodeji

 

NERVAMIN
- meridián žaludku, sleziny, tlustého střeva, jater a osrdečníku + centrální nervový sytém - trankvilizér. Velký uklidňovač.

Celkově zklidňuje a je doplňkem, nebo protikladem Levaminu. Stejně jako Astofresch ho můžete použít jako doplněk ke všem pozicím Sféry, nebo jako samostatný přípravek.
v prodeji

 

BIOINFORMAČNÍ SPECIALITY - STRÁŽCI POZIC

 

DIOCEL BIOMINERÁL
kapky - doplněk stravy
- meridián ledvin, močového měchýře, tenkého a tlustého střeva.
Bioinformační multiminerálový doplněk stravy s baktericidními vlastnostmi
Podporuje správnou činnost lymfatického systému a urychluje spalování tuků. Dopřejte tělu vitalitu, svěžest a zpomalte stárnutí !
v prodeji

 

SAGRADIN - DRAČÍ KREV
kapky - doplněk stravy
- meridián osrdečníku, tlustého a tenkého střeva.
Bioinformační posilující přípravek s obsahem čistého latexu Crotonu lechleri a dimethylfumarátem.
Sagradin podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.
v prodeji

 

CYTONIC - KAPSLE
kapsle - doplněk stravy
- meridián srdce, osrdečníku, tlustého střeva, sleziny, žaludku, jangový patní, jater a ledvin
Bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostliny Maytenus ilicifolia.
Navrací tělu svěžest a vitalitu.
v prodeji

 

DIOCEL SUPRACID - KAPSLE
kapsle - doplněk stravy
- meridián žlučníku, tlustého střeva, žaludku, močového měchýře, tří zářičů a 8 zvláštních drah
Unikátní doplněk stravy, který napomáhá udržet rovnováhu mezi kyselinami a zásadami v těle.
Harmonizuje maximální počet energetických drah.
v prodeji

 

ASTOFRESH TABLETY
tablety - doplněk stravy
- meridián žaludku, sleziny se slinivkou a plic
Astofresh tablety je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený ze silic vybraných rostlin.
Rychle se vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu.

 

Autor preparátů bioterapeut, vynikající diagnostik energetické disharmonie na dálku a znalec v oblasti přírodního léčitelství Vladimír Ďurina připravil unikátní systém regenerace těla, který se jmenuje Regenerace ve Sféře. Jeho součástí je malý regenerační okruh Regenerace podle 5 elementů. Celý systém tvoří bioinformační produkty, které dokážou naše tělo hluboce detoxikovat a regenerovat ve velmi krátké době. Oproti běžným produktům mají neobyčejnou sílu a jejich složení je nadčasové. Technologie energetického zpracování Diochi jim dává mnoho předností, nebo působí přesně tam, kde je zapotřebí.  Jsou unikátní, tím, že jsou maximálně účinné, již po prvních dnech budete vnímat jejich působení. Produkty Diochi několikrát získaly ocenění produkt roku mezi mnoha  ostatními, přírodní medicíny celé Evropy.Tím se stává firma Diochi světovým lídrem v tvorbě bioinformačních produktů na poli přírodní medicíny.

 

V našem studiu jsou pravidelně o produktech firmy Diochi přednášky a jsou spojené s iris diagnostikou, informace o akcích jsou uvedeny v programu našeho studia.

 

Ocenění Diochi

 

I. místo za bioinformační detoxikační přípravek BAKTEVIR na mezinárodní výstavě "Nejlepší přírodní produkt roku 2005" v polské Toruni.

 

II. místo za bioinformační detoxikační přípravek DETOXIN v kategorii nejlepší přírodní suplementy - XII. všeobecný kongres zdravotní profylaxe předal firmě DIOCHI na mezinárodní výstavě přírodní medicíny "ECOMED 2007 " v polské Toruni.

 

II. místo za nejlepší sestavení bylin v přípravcích v kategorii Medicína dálného východu - XIII. všeobecný kongres zdravotní profylaxe předal firmě DIOCHI na mezinárodní výstavě přírodní medicíny"ECOMED 2008" v polské Toruni.

 

III. místo za DEVIRAL na mezinárodní výstavě přírodní medicíny "ECOMED 2010" v polské Toruni.