Jdi na obsah Jdi na menu
 


<bgsound src="/file/3/moje_hudba.mp3" loop="infinite">
25. 3. 2012

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Авиабилеты доступны для перелетов на зиму 2021 и зиму- весну 2022.

(KennethLidly, 7. 12. 2021 4:30)

Что бы воспользоваться скидками до 99%, вам всего лишь нужно показать QR код на кассе кассиру или на кассе самообслуживания и попросить списать баллы.
Ей можно расплатиться до 99% суммы чека.
Потратить баллы, можно:
- Магнит (Продукты, Косметика и Аптека)
- Пятерочка
- Перекресток
- Аптека
- Яндекс баллы
- Такси
Эксклюзивные Купоны / Промокоды
https://t.me/SevenSale_bot?start=r_2561371
У X5 Group есть много партнеров, также дающие бонусы. Их покупатели получают независимо от вида оформленного Пакета.

cialis 5mg price comparison

(apperivem, 19. 6. 2021 13:06)

<a href=https://priligyset.com>cialis priligy

essays online

(Lashawn, 23. 2. 2021 2:28)

Nice replies in return of tjis question wwith solid arguments and describing everything regarding that.


https://www.patreon.com/posts/44360916
essays online
essays online

Vesmír

(alena, 28. 9. 2016 7:29)

vážení a milí
všichni víme, že v koloběhu života se to občas zadrhne a Vesmír na nás sešle zkoušky o které zrovna nestojíme. Já té mé využila ke studiu čínské medicíny a jsem za to moc vděčná.
Věřím, že v rámci prohloubení studia o lidském těle vám budu schopna lépe pomoci.
Alena Judit

Cesta ke zdraví

(Helena, 12. 7. 2012 10:52)

Měla jsem tu čest se před dvěma lety seznámit s paní Alenou, bylo to v době, kdy mně s mými zdravotními problémy s páteří a občasné necitlivosti v dlani a prstech chtěl lékař odeslat na operaci. Šťastnou náhodou jsem se setkala s paní Alenou, která mi velmi pomohla. Dnes je stav stabilizovaný, neberu léky. Pokud to půjde, chci se operaci vyhnout a věřím, že za dodržování dobrých rad paní Aleny se mi to podaří. Bowenovy masáže mohu všem jen upřímně doporučit a zároveň chci paní Aleně za péči velmi poděkovat.

Masáže a iridologie

(Jindřich, 20. 5. 2012 12:44)

Velmi oceňuji lidský přístup k problémům klienta. Paní Bernardová je zkušená odbornice a vřele doporučuji všem kdo mají zdravotní problémy a lékaři si je přehazují mezi sebou.

Děkuji

(Žaneta, 6. 4. 2012 13:50)

Děkuji paní Alence za přátelský přístup a odborné rady. Přeji mnoho dalších úspěchů :-)

Radost

(Mirek, 25. 3. 2012 17:51)

když jsem poznal paní Bernardovou, tak jsem měl srdeční monitoring, bral 15 léků denně, vypadal jako můj o deset let starší bratr a hrozbu vracející se životu nebezpečná srdeční aritmie. Po dvou letech inteligentní terapie jsem bez jediného léku, srdečního monitorinku, kde mého lékaře,doc.Neužila, specialistu na Homolce velmi zajímal způsob, jakým jsem se uzdravil a hlavně,opět bez problémů doběhnu tramvaj. Děkuji, že mám opět radost ze života.

Únava

(Adéla, 25. 3. 2012 17:50)

Když jsem poznala paní Alenu, tak jsem trpěla neustálou únavou. Byly mi doporučeny bowenovi masáže a změnu jídelníčku. Abych byla upřimná, moc jsem tomu nevěřila, neboť jsem už byla u několika specialistů a výsledek nic moc. Moji nedůvěru ještě prohloubilo to, že jsem byla po prvních masážích unavená ještě více, ale po léčebné krizi, která mě přepadla v noci a byla hodně nepříjemná jakoby únava ze mě spadla a já jsem ve svém věku 72 let čiperka a jsem tomu moc ráda. Na bowenovi masáže nedám prostě dopustit, nejenže nejsem unavená, ale přestali mě bolet kosti a záda.A navíc paní Alena je moc příjemná

Bolavá záda

(Zuzana, 25. 3. 2012 17:49)

paní Bernardová mi byla doporučena, kdy mě jako těhotnou moc bolely záda a jako těhotné jsem moc možností jak se zbavit bolesti neměla. Bowenovi masáže mi pomohly a navíc jsem si ještě odnesla pár dobrých rad a příjemně strávený čas povídáním byl prima,

Náhoda

(lordozo1@seznam.cz, 25. 3. 2012 17:48)

i když žádná na světě není že, bylo to co nás svedlo dohromady. Od té doby co znám Alenu se mi dost změnil život. Děti si ji velice oblíbily, oběma velmi pomohla, a to nejen mým dětem. Otevřela mi oči k mnoha věcem ohledně zdravé stravy, lečení a vubec přistupu k životu. Její léčba vychází ze zkušeností a lidského přístupu. Každé setkání mi přináší mnoho dobrého. Těším se na příště a DĚKUJI ZA VŠE. P.S. Všem doporučuji Ka Studio kde vám pomohou .

Iridologie

(Simona, 25. 3. 2012 17:46)

Poznala jsem Juditu a její práci už před 6ti lety a stále jsem \"oboum\" velice vděčná a věrná :)Její diagnostikou pomocí IRIDOLOGIE jsem byla překvapena a nadšena.Je vždy o krok dopředu před doktorama,jejich diagnozou a \"řešením\".Na Bowenovy masaže nedám už dopustit a během tehotenství je to jediná a fungující metoda, pokud jsou problémy

Děkuji

(Šárka, 25. 3. 2012 17:45)

JUDITKO, MOC DĚKUJI. Vrátila jsi mne svým léčením do života a díky Tobě jsem měla možnost zjistit, že mé největší přání může být reálné.
Děkuji, že jsi!
Objímám Tě a těším se až se zase spolu uvidíme

Cronova choroba

(Radka, 25. 3. 2012 17:43)

Chtěla bych moc a moc poděkovat paní Alene Bernardové za to, že jsem měla tu možnost jí poznat a za její pomoc nejen s mým zdravotním stavem, ale hlavně se zravíčkem mé dcery Markéty, která se 3 rokem léčí ve Střešovicích s CRONOVOU CHOROBOU a díky paní Aleně a jejím radám a způsobu léčení je má dcera zase v dobré kondici.Již není na kortikoidech a poslední výsledky byly super.Aleno moc Vám za nás obě děkuji!

Můj vzor

(Jana, 25. 3. 2012 17:42)

Tak tato pani mi pomáhá a uzdravuje deno denně jen tím, ze je. Stala se mi vzorem již před mnoha lety!

Poděkování všem

(Alena Judit Bernardová, 25. 3. 2012 17:39)

chtěla jsem vám všem, kdo se podílíte o své zkušenosti s ostatními moc poděkovat a velice si vážím vaší důvěry a chci vás ujistit, že i nadále budu moje zkušenosti, čas a péči věnovat těm kdo to potřebuje.děkuji vám všem, opravdu si vás hluboce vážím a mám vás ráda.

Pomoc v těhotenství

(Zuzka, 25. 3. 2012 17:38)

Chtěla jsem moc poděkovat p.Bernardové za podporu v těhotenství a to ve formě Bowenových masáží a nejen v těhotenství, ale i mimo něj. Jenom během toho těhotenství jsem je nejvíc ocenila. A také myslím, že bych bez této paní nezhubla 20kg. Jsem ráda, že se známe, moc děkuji a můžu doporučit

Bowenova masáž

(Soňa, 25. 3. 2012 17:37)

Děkuju moc paní Judit za úžasný lidský přístup, zjištění pravé příčiny mých zdravotních potíží a hlavně za vyladadění fyzické i psychické. PS: Bowenovy masáže můžu jen doporučit

Poděkování

(Štěpánka, 25. 3. 2012 17:35)

Bowenovy masáže můžu doporučit, neboť po roce neuvěřitelných bolestí zad v oblasti beder, kdy si mě lékaři přehazovali jak horký brambor mezi sebou a výsledkem vždy byla halda analgetik, jsem se za pomoci paní Bernardové a jejímu přístupu k člověku a životu začala rychle uzdravovat. Vypadalo to jako zázrak! Terapie pomocí Bowenových masáží je velice příjemná, krásně si u ní odpočinete a navíc se vám velice uleví. A když člověk není líný a snaží se brát všechna doporučení od paní Bernardové alespoň trochu vážně, tak je úspěch zaručen! Moc děkuji.